Świadczone usługi

Stomatologia Jasińska

ortodoncja

Stomatologia Jasińska

protetyka

Stomatologia Jasińska

radiologia

Stomatologia Jasińska

stomatologia

Stomatologia Jasińska

higiena

Stomatologia Jasińska

usg

Stomatologia Jasińska

gastrologia

Godziny przyjęć

 

Poniedziałek
830
-
1600
Wtorek
1200
-
1900
Środa
830
-
1600
Czwartek
830
-
1900
Piątek
830
-
1600

Godziny przyjęć - Gastroenterologia

 

Środa
od 1730
-

Witamy serdecznie na stronie internetowej  gabinetu ESTETICA. Naszymi priorytetami są wysoka  jakość usług stomatologicznych, bezpieczeństwo oraz  długotrwałe efekty leczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego  pacjenta i proponujemy różne możliwości leczenia  stomatologicznego, aby odpowiadały one pacjentowi  pod względem medycznym, estetycznym i  finansowym.

Profesjonalnie zadbamy o to aby Twoje zęby były zdrowe

 

Proponujemy pacjentowi kompleksowe  leczenie wszystkich nieprawidłowości  stomatologicznych, a nie tylko takich, które wymagają natychmiastowej  interwencji.       
Każdy jest dla nas wyjątkowy, dlatego naszą dewizą jest indywidualne  podejście do każdego z Państwa oraz współpraca opierająca się na  wzajemnym zaufaniu, a tylko to gwarantuje sukces i powodzenie w leczeniu.  Mamy czas ,by porozmawiać z każdym pacjentem, odpowiedzieć na  nurtujące go pytania i rozwiać jego obawy związane z przebiegiem leczenia. W gabinecie korzystamy ze sprzętu oraz materiałów najwyższej jakości,  zwiększając tym samym efektywność naszego działania w dbałości o zdrowie  i piękny uśmiech naszych pacjentów.

Umów się na wizytę + 17 22 16 807
napisz do nas
kontakt@stomatologia-jasinska.pl

AdresSędziszów Młp., 3 Maja 34