Świadczone usługi

Stomatologia Jasińska

ortodoncja

Stomatologia Jasińska

protetyka

Stomatologia Jasińska

radiologia

Stomatologia Jasińska

stomatologia

Stomatologia Jasińska

higiena

Stomatologia Jasińska

usg

Stomatologia Jasińska

gastrologia

Godziny przyjęć

loading...

Witamy serdecznie na stronie internetowej  gabinetu ESTETICA. Naszymi priorytetami są wysoka  jakość usług stomatologicznych, bezpieczeństwo oraz  długotrwałe efekty leczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego  pacjenta i proponujemy różne możliwości leczenia  stomatologicznego, aby odpowiadały one pacjentowi  pod względem medycznym, estetycznym i  finansowym.

Profesjonalnie zadbamy o to aby Twoje zęby były zdrowe

 

Proponujemy pacjentowi kompleksowe  leczenie wszystkich nieprawidłowości  stomatologicznych, a nie tylko takich, które wymagają natychmiastowej  interwencji.       
Każdy jest dla nas wyjątkowy, dlatego naszą dewizą jest indywidualne  podejście do każdego z Państwa oraz współpraca opierająca się na  wzajemnym zaufaniu, a tylko to gwarantuje sukces i powodzenie w leczeniu.  Mamy czas ,by porozmawiać z każdym pacjentem, odpowiedzieć na  nurtujące go pytania i rozwiać jego obawy związane z przebiegiem leczenia. W gabinecie korzystamy ze sprzętu oraz materiałów najwyższej jakości,  zwiększając tym samym efektywność naszego działania w dbałości o zdrowie  i piękny uśmiech naszych pacjentów.

Umów się na wizytę + 17 22 16 807
napisz do nas
kontakt@stomatologia-jasinska.pl

AdresSędziszów Młp., 3 Maja 34